תאילנד : טיול משפחות בבנגקוק תאילנד – 7 ימים, 5 לילות

טיול משפחות לתאילנד כולל הדרכה תכנון והתאמה אישית של מסלולי טיולים בתאילנד,

בדף זה טיול משפחתי לבנגקוק הכולל מגוון אפשרויות למשפחות המטיילות באופן עצמאי

יום 1 - ישראל/ בנגקוק

הגעה לשדה התעופה בן גוריון משם נצא בטיסה לבנגקוק.

טיול משפחות לתאילנד יום 2 - בנגקוק

הגעה לשדה התעופה הבינלאומי של בנגקוק, שם יחכה נציג מקומי של החברה. העברה משדה התעופה למלון. אחר הצהריים יינתן זמן חופשי למנוחה במלון והתאקלמות. המדריך המקומי יוכל להמליץ על מספר אפשרויות של טיול עצמאי בעיר. לינה בבנגקוק.

יום 3- בנגקוק/ עולם החלומות ועולם המים של סיאם (כולל ארוחת בוקר וצהריים)

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור מהנה של יום שלם. נתחיל בנסיעה לעבר פארק השעשועים עולם החלומות הנמצא מחוץ לבנגקוק. אחת האטרקציות המרכזיות באזור המושכת ילדים ומבוגרים כאחד. במתחם אינספור אטרקציות מעניינות כגון: עולם ענקים, חוות הדוד תום, עולם החיות, עולם האגדות בו קמים לתחייה סינדרלה, שלגיה והגמדים, הצפרדע שהפך לנסיך, ועוד, ועוד. במקום לונה פארק עם טירת רוחות מפחידה, רכבות הרים, ספינות תלויות, מופעים של דמויות מעולם המערב הפרוע והסרטים המצוירים. הסיור כולל כניסה לאתר ולכל המתקנים וארוחת צהריים במקום. לקראת השעה 15:00 נצא לעבר עולם המים של סיאם שנמצא בבנגקוק. עולם המים נמצא בקניון סיאם פאראגון החדש. בעולם המים נמצאות מעל ל- 30,000 חיות, החל מכלבי ים, לטאות ענק, כרישים, תמנונים, דיונונים ועוד... במתחם יש יער גשם, ריף אלמוגים, איזור חיות פרא, חוף סלעים, מגוון צמחים אקזוטיים ואקווריום ענק שבו ניתן לצפות מבעד לזכוכית. אפשר גם לצאת לשיט קצר בסירה בעלת תחתית שקופה. מומלץ לבדוק את שעות ההופעות הרבות בכניסה לאתר, וביניהן האכלת חיות, צלילה עם כרישים וצלילה בעזרת קסדה מיוחדת והליכה על קרקעית הים. במקום נותנים גם הרצאות על חיי הים וכדאי גם לבקר בצוללת המדומה שבה ריח ים, רעש צלילה ודגים הנשקפים מהחלונות- זוהי אכן חוויה מדהימה. לקראת השעה 20:00 נשוב למלון. לינה בבנגקוק.

ספארי בתאילנד

טיול לתאילנד : יום 4- בנגקוק/ עולם הספארי (כולל ארוחת בוקר וצהריים)

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור של יום שלם בעולם הספארי הנמצא בבנגקוק. המתחם מתחלק לשני אזורים. באזור אחד נוכל לסייר ברכב פרטי באוטובוסים ממוזגים ולצפות בחיות מכל רחבי העולם הנעות כשהן חופשיות באזור מחייתן. האזור השני הוא עולם המים ובו שפע מופעי ראווה מרתקים של מגוון חיות כמו ציפורים, תוכים, דולפינים ועוד, חנות מזכרות, מסעדות, ושלל אטרקציות וביניהן מופע אגרוף של קופי אורנג-אוטאנג, מופעי המערב הפרוע, שיט נהרות אפריקאי או אסייתי בלב הג'ונגלים שבו נוכל לפגוש תנינים וציידי גולגולות. הסיור כולל כניסה לאתר ולפארק המרינה וארוחת צהריים במקום. לקראת השעה 15 נצא מעולם הספארי לעבר המלון. לינה בבנגקוק.

יום 5- בנגקוק/ השוק הצף וגן הורדים (כולל ארוחת בוקר וצהריים)

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור של יום שלם. נתחיל בנסיעה של כשעה וחצי לעבר השוק הצף, אחד ממאפייניה הבולטים ביותר של תאילנד, הנמצא במרחק של כ- 107 ק"מ מחוץ לבנגקוק. השוק הצף מפורסם בשל צבעוניותו וססגוניותו. בין הסירות מתרחש מסחר של פירות, ירקות ופרחים. נצא לשיט של כשעה בתעלות שבמהלכו נוכל להתרשם ממטעי הקוקוס וממפעלי סוכר הקוקוס. אם יתמזל מזלנו נוכל לראות מקרוב את לטאות הענק החיות באזור זה. בסביבות השעה 10:30 ניסע לגן הוורדים הנמצא 32 ק"מ מערבית לבנגקוק. בגן מתקיימות הופעות של 150 משתתפים בהן מוצגים אגרוף תאילנדי, חתונה תאילנדית מסורתית, מופע פילים, הדמיה של טקס השבעת נזירים ועוד. במקום גם נוכל לראות כפר תאילנדי משוחזר שבו אומנים העושים עבודות יד. הסיור כולל ארוחת צהריים. בשעה 14:30 נהנה ממופע ריקודים מסורתי של גן הורדים ולקראת השעה 16:30 נצא לעבר המלון בבנגקוק. לינה בבנגקוק.

תאילנד - השוק הצף

יום 6 – בנגקוק/ איותאיה ושיט חזרה לבנגקוק (כולל ארוחת בוקר וצהריים)

לאחר ארוחת בוקר נצא לעבר מחוז איותאיה, ששימשה כבירת תאילנד מהמאה ה-14 ועד סוף מאה ה-17. נבקר בארמון הקיץ באנג פה-אין ונהנה מההיסטוריה הארוכה והמסורת של שושלת המלוכה התאילנד. במרכז האתר של איותאיה נמצא אי שרוחבו כ-4 ק"מ ורוב השרידים נמצאים בצידו המערבי של האי. ב-1991 הוכרז האתר כנכס תרבות עולמי ע"י אונסק"ו. במקום ניתן לראות שרידי מקדשים וארמונות מפוארים, מאות פסלי אבן המסודרים בשורות ארוכות. רוב המבנים המפוארים של ארמון הקיץ והגנים המקסימים שבמתחם, נבנו בין השנים 1872-1889. היום הארמון משמש לעיתים את המלך בומיבול אדוליאדאז' (ראמה ה-9) והמלכה סיריקית לעריכת קבלות פנים וסעודות רשמיות. לאחר מכן נבקר במקדש הישן וואט יאי צ'יאה מונג קון. לקראת השעה 12:30 נצא לשיט של כ-4 שעות לעבר בנגקוק. במהלך השיט נהנה מארוחת צהריים על הסיפון. הגעה למזח והעברה ברכב למלון. לינה בבנגקוק.

טיול לתאילנד : יום 7- בנגקוק/ ישראל (כולל ארוחת בוקר)

לאחר ארוחת הבוקר, ובהתאם לשעת הטיסה, נצא מהמלון לשדה התעופה הבינלאומי של בנגקוק, שממנו נחזור בטיסה לישראל. אפשרות נוספת: לשלב עם חבילות אחרות בתוך תאילנד.

סוף שירותי החברה

לתכנון מסלול מאורגן פרטי למשפחות לתאילנד צרו קשר

----------------------------------------------------
טיולים נוספים לתאילנד
תאילנד : טיול מקיף למשפחות
טיול לתאילנד בנגקוק והסביבה למשפחות - 6 ימים, 3 לילות
טיול לתאילנד - טיול לבנגקוק והצפון - 15 ימים, 12 לילות
תאילנד: בנגקוק, צפון ופוקט - 16 ימים, 13 לילות
 

טיולים לתאילנד

 

יעדי טיול: