טיול לתאילנד - בנגקוק והצפון - 15 ימים, 12 לילות

תאילנד מושכת אליה כל שנה מעל שישה מיליון תיירים מכל העולם.

טיול לתאילנד הוא חוויה שכל מטייל במזרח הרחוק חייב לעצמו

כאשר עבור רוב המטיילים לתאילנד בנגקוק מהווה לא רק את נקודת המוצא אלא גם את מרכז הטיול בתאילנד, טיול לבנגקוק העיר וסביבתה יכלול פארקים, ארמונות ומקדשים בני 700 שנה, שמורות טבע מדהימות, מעיינות מים חמים, מפלים יחודיים, טיול לתאילנד במסלול זה כולל בנוסף לחוויות העיר וטעימה מהדופק של בנגקוק.גם את הכפרים באזור לרבות טיול אופניים, שייט תעלות הכולל סיור בשווקים הצפים של תאילנד.
כשמדברים על תאילנד מדברים גם על החופים השלווים של תאילנד שהם המקום האגזוטי והשליו להתפקר בשמש ולשכוח מהכל.

 
להלן מסלול טיול בתאילנד הכולל את צפון תאילנד בנגקוק וסביבתה:
יום 1 - ישראל/ בנגקוק

הגעה לשדה התעופה בן גוריון משם נצא בטיסה לבנגקוק.

יום 2 - בנגקוק

עם ההגעה לשדה התעופה הבינלאומי של בנגקוק ימתין נציג מקומי של החברה דובר אנגלית. העברה משדה התעופה למלון. אחר הצהריים יינתן זמן חופשי למנוחה במלון ולהתאקלמות בעיר הבירה המקסימה ומלאת ההיסטוריה של תאילנד, בנגקוק. מדריך החברה יהיה זמין להציע טיולים באזור (בתוספת תשלום). לינה בבנגקוק.

טיול לתאילנד : יום 3 - בנגקוק, ארמונות ומקדשים (כולל ארוחת בוקר וצהריים)

לאחר ארוחת בוקר נצא לסיור של יום שלם באתרים המרכזיים, בארמונות ובמקדשים החשובים והמרשימים של בנגקוק. נתחיל בביקור במקדש וואט טראימית שבו פסל בודהה בן 700 שנה העשוי מזהב טהור שגובהו 3 מטרים ומשקלו 5 וחצי טון. לאחר מכן נמשיך למקדש נוסף, וואט פו, שם נתרשם מפסל בודהה שרוחבו 15 מטרים ואורכו 46 מטרים. פסל הבודהה המצופה זהב ומשובץ פנינים, שוכב בתנוחה המסמלת נירוונה. במרחק הליכה של כ-10 דקות מהמקדש נמצא הארמון הגדול וכמה מבנים שנבנו על ידי המלכים השונים. המלך אינו גר בו עוד והוא משמש רק לטקסים ולאירועים רשמיים. במתחם, המיוחד בשל הפאר הרב שלו ושפע הזהב, נוכל לראות את בנייני קבלת הפנים, בית ההלוויות, בתי ההארחה ועוד. לקראת השעה 13:00 נאכל ארוחת צהריים במסעדה מקומית ולאחריה נצא לשייט בתעלות העיר (הידועות בשם ונציה של המזרח) שבמהלכו נוכל להתרשם מחיי המקומיים. נבקר במקדש השחר, וואט ארון, שבמרכזו הסטופה הניצבת מול הארמון הגדול. נסיים את השיט בתעלות ונשוב למלון לקראת השעה 17. לינה בבנגקוק.

טיול לתאילנד : יום 4 – בנגקוק/ שמורת אמפאווה (כולל ארוחת בוקר וצהריים)
לאחר ארוחת הבוקר נצא לעבר שמורת שולי הצדפות אמפאווה המוקפת תעלות מים. השמורה, הנמצאת במרחק של כ-68 ק"מ מבנגקוק מוכרת גם בשל הקוקוסים והפירות שגדלים במקום. בדרכנו לשמורה נעצור בשוק המסילה, שנקרא כך בשל היותו ממוקם על מסילת רכבת פעילה. השוק מהווה אטרקציה מכיוון שהוא נסגר ונפתח מחדש בתוך 10 שניות כאשר מתקרבת רכבת. יינתנו כ-20 דקות להסתובב עצמאית בשוק. לאחר השוק נבקר במקדש בנגקונג הישן שסביבו גדלים שורשים של עץ הבו, התומכים ומסייעים לו להישאר ישר. מתחם המקדש שימש בעבר כמחנה צבאי של המלך טקסין שהיה תחת מצור ב-1768 ע"י החיילים הבורמזים שהובסו לאחר מכן על ידי המלך. לאחר מכן נמשיך למוזיאון הבית התאילנדי של המלך ראמה השני. בסמוך הוקם גם פארק המשתרע על שטח של כ-17 דונמים, לזכרו של המלך שהיה פטרון האומנות והתרבות התאילנדית. הפארק הוא גם מקום הולדתו של המלך. בשטחו של הפארק נמצאים 4 מבנים בסגנון תאילנדי המציגים חפצי אומנות מתקופת ראטאנאקוסין והמבטאים את דרכי החיים של התאילנדים שחיו באזור בזמן שליטת המלך. לאחר שנבקר בהיכל המרכזי, במגורי הנשים והגברים, במטבח, בחדרי האמבטיה, בתיאטרון ובגנים הבוטאניים נעצור לארוחת צהריים. נמשיך לצ'ק אין קצר במלון ונצא לטיול אופניים של כשעה וחצי לעבר הבוסתן והכפר המקומי. לקראת השעה 18 נצא לשיט של כשעה לאורך נהר המקונג לראות את חיות הלילה ואת האנשים החיים בסמוך לנהר. לאחר השיט נשוב למלון. לינה באמפאווה.
יום 5 – אמפאווה/ השוק הצף/ קנצ'אנבורי (כולל ארוחת בוקר וצהריים)

לאחר ארוחת הבוקר נצא לעבר דאמנאון סאדאוק "השוק הצף". נשוט כשעה בסירות צרות וארוכות ונתרשם בדרך ממטעי הקוקוס וממפעלי סוכר הקוקוס עד שנגיע לשוק הצף, אחד ממאפייניה הבולטים ביותר של תאילנד. אם יתמזל מזלנו נוכל לראות מקרוב את לטאות הענק החיות באזור זה. השוק הצף מפורסם בשל צבעוניותו וססגוניותו. בין הסירות מתרחש מסחר של פירות, ירקות ופרחים. לאחר מכן נמשיך לעבר קנצ'אנבורי הנמצאת באחד המחוזות היפים בתאילנד ובפארק הלאומי ארואן. בפארק עוברים שני נהרות: הקוואי נוי (הקטן) והקוואי יהי (הגדול), המתאחדים לנהר אחד. נצא לטיול רגלי באזור הגשר המפורסם בשל הפצצות היפנים במלה"ע ה-2. לאחר נסיעה ברכבת ב"מסילת המוות" שנבנתה על ידי אסירים בזמן המלחמה, נאכל ארוחת צהריים במסעדה מקומית ומשם נמשיך למלון. אחר הצהריים יינתן זמן למנוחה במלון או לטיול עצמאי בעיר. לינה בקנצ'אנבורי.

יום 6 - קנצ'אנבורי (כולל ארוחת בוקר וצהריים)

לאחר ארוחת הבוקר נבקר במקדש הנמרים שבו הנזירים מצילים נמרים שניצודו על ידי ציידים ללא רישיון. לאחר ארוחת צהריים במסעדה מקומית נבקר בשמורת ארואן, נטייל בין שבילי השמורה שבה שבעה מפלים מקסימים. לאחר מכן נשוב למלון. לינה בקנצ'אנבורי.

יום 7 - קנצ'אנבורי/ בנגקוק/ צ'יאנג ראי (כולל ארוחת בוקר וצהריים)

לאחר ארוחת הבוקר, נבקר במוזיאון מלחמת העולם השנייה שבקנצ'אנבורי. לאחר ארוחת צהריים במסעדה מקומית נמשיך בנסיעה לעבר שדה התעופה בבנגקוק. בשעות אחר הצהריים, ובהתאם לשעת הטיסה, נטוס לצ'יאנג ראי הנמצאת בצפון המדינה. הגעה לשדה התעופה והעברה למלון עם נהג החברה. לינה בצ'יאנג ראי.

יום 8 - צ'יאנג ראי ומשולש הזהב (כולל ארוחת בוקר וצהריים)

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור של יום שלם הכולל ארוחת צהריים באזור. נתחיל בנסיעה לעבר פסגת ההר הגבוהה ביותר בגבול תאילנד-מיאנמר. הר טונג (דוי טונג) מתנשא לגובה של 2,000 מטרים מעל לפני הים. נבקר בוילה המלכותית ובגני מיי פה לואנג (גני המלכה האם), הנמצאים בהר טונג. גנים אלה נחשבים ליפים ביותר בתאילנד ובין הגנים היפים ביותר בעולם. בגנים נראה צמחים ופרחים טרופיים הפורחים כל השנה. נמשיך לגבול מאי-סאי שבין צפון-מערב תאילנד ומיאנמר ונבקר בשוק המקומי שבו מוכרים תוצרת סין ומיאנמר. לאחר מכן נגיע ל"משולש הזהב" המפורסם, אזור גבול תאילנד עם לאוס ומיאנמר. בעבר, האזור שימש כמרכז לגידול וסחר באופיום. נצא לשיט בנהר המקונג שבמהלכו נוכל ליהנות מהנוף הנשקף על גבול מיאנמר ולאוס, נחצה את הגבול ללאוס ונבקר בשוק דון סואה (אם יתאפשר). בשעות הערב נשוב לצ'יאנג ראי למלון. לינה בצ'יאנג ראי.

תאילנד - השוק הצף
יום 9 - צ'יאנג ראי ושבטי ההרים/ צ'יאנג מאי (כולל ארוחת בוקר וצהריים)

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בקרב "שבטי ההרים" של הצפון כולל ארוחת צהריים. השבטים מורכבים ממיעוטים אתניים המתגוררים באזור ההררי שבצפון מערב תאילנד. לכל שבט שפה, מנהגים, לבוש ואמונות משלו. נבקר בשבט קארן, שבט ארוכות הצוואר המפורסם, המהווה את אחת האטרקציות המרכזיות במדינה. השבט, המורכב מנשים בלבד, נמצא בכפר נאי סוי. נכיר מקרוב את נשות הכפר, העונדות על צווארן טבעות מתכת. כל שנה הן מוסיפות טבעת וזקנות השבט עונדות מעל ל-20 טבעות על צווארן. נמשיך לביקור בשבטים יאהו ואקה, נכיר את אמונות ולבושם הייחודי, נביט מקרוב מבקתות המגורים שלהם ונתרשם מעבודות היד המסורתיות. לאחר מכן נתחיל בנסיעה לעבר צ'אנג מאי, בירת הצפון. נעבור דרך נופים מרהיבים ונעצור במעיינות החמים הטבעיים במאה-קה-ג'ארן. נבקר בכפרי האומנים ונתרשם ממפעלי הנייר והכסף, מעבודות גילוף העץ ומהמטריות הצבעוניות שעושים האומנים המקומיים. לאחר מכן נגיע למלון בצ'יאנג מאי. לינה בצ'יאנג מאי.

יום 10 - צ'יאנג מאי ושמורת דוי אינטנון (כולל ארוחת בוקר וצהריים)

לאחר ארוחת הבוקר ניסע כשעתיים  לאחת משמורות הטבע היפות ביותר בתאילנד, דוי אינטנון. בשמורה נמצא ההר הגבוה ביותר בתאילנד, הנישא לגובה של 2,565 מטרים. האזור פופולארי ביותר בקרב חובבי צפרות שכן בשמורה יש מעל ל-380 זנים של ציפורים. כאשר ניסע במעלה ההר נוכל ליהנות מהשינוי העז במזג האוויר מהחום המהביל השורה בעיר. נבקר בפגודת המלך והמלכה ובמקדש נסיך צ'יאנג מאי לשעבר, צ'או אינטאוויצ'איאנון. נמשיך לטיול רגלי לאורך "השביל של מייקל" שמגיע למפל פה-דוק-סיאו, דרך נופים מרשימים וציוריים. נעבור בכפר קארן ובמטע הקפה עד שנגיע למפל הגדול ביותר בצ'יאנג מאי, ואצ'יראטאן. נבקר גם במרכז המחקר של המלך. לאחר מכן נשוב למלון בצ'יאנג מאי. לינה בצ'יאנג מאי.

העיירה פאי, תאילנד

טיול לתאילנד : יום 11 - צ'יאנג מאי/ פאי (כולל ארוחת בוקר וצהריים)

לאחר ארוחת הבוקר, ניסע כ-40 ק"מ למחנה הפילים מאי טאנג הנמצא על גדות נהר מאי טנג. במהלך הטיול נוכל לחזות בטכניקות מסורתיות מיוחדות שמשתמשים בהן עד היום בתהליך אימון הפילים. נראה מופעי מרשים של כחצי שעה ולאחר מכן ישנה אפשרות למעוניינים לצאת לרכיבה בלתי נשכחת של כ-40 דקות על גבי פילים. נמשיך לשיט בסירת במבוק ולטיול בעגלה רתומה לשור לכפר ליסו. לאחר מכן נמשיך לאטרקציה המרכזית בעמק קונג לאן מסלול האומגות. האתר הוא השני בגודלו בתאילנד וכולל 18 תחנות שמהן נשקף נוף מרהיב בין העצים. זוהי אטרקציה מקסימה לחובבי האדרנלין ויש בה את כל אמצעי הבטיחות הנדרשים. לבסוף ניסע לפאי, עיירת נופש קטנה ולא תיירותית בצפון תאילנד הנמצאת ממערב לצ'יאנג מאי. העיירה מפורסמת בשל המעיינות החמים שלה. הגעה למלון בפאי. לינה בפאי.

יום 12 - פאי (כולל ארוחת בוקר וצהריים)

לאחר ארוחת הבוקר נצא לטיול רכיבה על אופניים של כחצי שעה בעיירה פאי שבו נוכל להכיר מקרוב את סגנון החיים המקומי. נמשיך ברכב לביקור במקדש מה-ין שממנו נקודת תצפית מרהיבה על הנוף היפיפה. לאחר מכן נבקר בכפר הסיני יונאון שבו חנויות תה ירוק ומטעי תה, ונצא לשיט קצר בתוך מערת לוד. לבסוף נשוב למלון בפאי. לינה בפאי.

יום 13 - פאי/ צ'יאנג מאי (כולל ארוחת בוקר וצהריים)

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לעבר צ'יאנג מאי. בדרך נבקר במעיינות החמים של פונג דאוט ובמפל מוק-הא. נמשיך בנסיעה על הר המתנשא לגובה של 1,200 מטרים עד שנגיע למנזר דוי סטופ, אחד מארבעת המקדשים החשובים ביותר בתאילנד. אנחנו נגיע לפסגה בעזרת רכבל אך אפשר לטפס ב-300 המדרגות ונתרשם מהמעקים בדמות הנחש עם ראש הדרקון. כשנגיע לפסגה נוכל ליהנות מתצפית פנוראמית מרשימה על העיר צ'יאנג מאי. לאחר מכן נגיע למלון בצ'יאנג מאי. לינה בצ'יאנג מאי.

יום 14 - צ'יאנג מאי/ בנגקוק/ ישראל (כולל ארוחת בוקר)

לאחר ארוחת הבוקר, ובהתאם לשעת הטיסה, נצא מהמלון לשדה התעופה המקומי ונטוס לבנגקוק. משם טיסת המשך לישראל.

יום 15 - ישראל
הגעה לנמל התעופה בן גוריון.
 --------------------------------------------------------------------------------------------
לתכנון מסלול טיול פרטי לתאילנד מותאם לכם ולתקציבכם  צרו קשר 
 --------------------------------------------------------------------------------------------

 
אפשרויות לטיולים ומסלולים נוספים לתאילנד:
הנוסע העצמאי לתאילנד צריך רק לבחור את מטרת נסיעתו וחופשתו בתאילנד ואנו נתאים לו מקצועית מסלול התואם לו ולתקציבו
 
מחפשים להירגע ולשכוח מהכול טיול הכולל את חופי תאילנד

מחפשים אתגרים והרפתקאות בתאילנד ?
בתאילנד ניתן לטייל בשילוב פעילויות אתגריות בדרגות שונות בכל מקום.
טיולי ג'יפים, טרקים, קפיצות טרזן על צמרות עצים, טיפוס מצוקים, צלילה או רפטינג.
לחצו כאן זוהי רק דוגמא קטנה אפשרית של טיול לתאילנד במסלול הרפתקאות בתאילנד.
 
מחפשים טיול קצר למשפחה הנופשת בתאילנד ?
לחצו כאן ל טיול משפחות לתאילנד בנגקוק והסביבה – 8 ימים, 5 לילות

טיול משפחות לתאילנד - המחפשות נופש מקסים ורגוע על חוף הים .
טיול לתאילנד לאיזור הואה הין הוא טיול למשפחות שמעדיפות טיולים ונופש רגוע עם חופי ים חלקים איזור תיירותי מסודר ומושקע ובתי מלון מכל הסוגים והרמות.
 
טיול ללתאילנד - רכיבה על פילים
טיול לתאילנד - טיולים לתאילנד
 

 

יעדי טיול: